Alqı-satqı
3 otaqlı yeni tikililər
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 157 m²,
Şah İsmayıl Xətai m.
1/11
Bütün şəkillər
+3 şəkil
495 000 AZN
3 150 AZN/m²
3 otaqlı
Yeni tikili
157 m²
Sahə
20 / 24
mərtəbə
Çıxarış
İpoteka
Təmir
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 157 m²,
Şah İsmayıl Xətai m.
Baki Eylence Merkezi yaxinliginda Yeni tikili bina 3 otagli muasir uslubda yeni temir olunmus menzil satilir qaz su isiq daimi senedler qaydasinda ipotekaya yararli shehere gozel panorama elave melumat ucun elaqe saxlayin xidmet haqqi 1%
Agentlik
Hər gün: 10:00 – 19:30
Bakı, Yasamal r., Həsən bəy Zərdabi pr. 78
Bütün 287 təklifə baxmaq
№ 6122380
•
Baxış sayı: 34
•
Yeniləndi: 12.05.2026, 12:11
495 000 AZN
3 150 AZN/m²
3 otaqlı
Yeni tikili
157 m²
Sahə
20 / 24
Agentlik
Hər gün: 10:00 – 19:30
Bakı, Yasamal r., Həsən bəy Zərdabi pr. 78
Bütün 287 təklifə baxmaq