Alqı-satqı
2 otaqlı yeni tikililər
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 66.3 m²,
28 May m.
1/13
Bütün şəkillər
+5 şəkil
280 000 AZN
4 220 AZN/m²
2 otaqlı
Yeni tikili
66.3 m²
Sahə
2 / 17
mərtəbə
Çıxarış
İpoteka
Təmir
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 66.3 m²,
28 May m.
28 RESİDENCE ÇIXARIŞLI 17 mərtəbəlinin 2ci mərtəbəsində 2 otaqlı ev satılır. təmirdən sonra yaşayış olunmuyub. əşyalıdı. qiymətdə endirim olunacaq.
Bakı, Mirəli Qaşqay k.
Bakı, Mirəli Qaşqay k.
Xəritədə bax
Nəsimi r.
28 May m.
Azərbaycan Dillər Universiteti
Azərbaycan Dövlət Neft və Sənaye Universiteti
Bakı Slavyan Universiteti
Gülü xanm
Vasitəçi (agent)
My Dom
Agentlik
Bazar ertəsi - Cümə: 10:00-18:00
Bakı, Səbail r., Yusifbey Ibrahimli küç. 16
Bütün 93 təklifə baxmaq
№ 6120168
•
Baxış sayı: 47
•
Yeniləndi: 11.05.2026, 15:38
280 000 AZN
4 220 AZN/m²
2 otaqlı
Yeni tikili
66.3 m²
Sahə
2 / 17
Agentlik
Bazar ertəsi - Cümə: 10:00-18:00
Bakı, Səbail r., Yusifbey Ibrahimli küç. 16
Bütün 93 təklifə baxmaq